Jak obiecali tak zrobili! Drużyna 3 mat-fizu nie ustąpiła pod mocnym naporem młodszych drużyn i zdobyła tytuł mistrza GLA w Piłce Nożnej Chłopców!!!
Podobnie bez niespodzianek zakończyły się dzisiejsze finały mistrzostw GLA w Unihokeju Dziewcząt. Wygrały dziewczyny z 2 klasy senior, z profilu ekon i hum. Drużyna, która w swoim składzie ma wiele byłych reprezentantek GAG nie miała jednak łatwo. W finale wygrały jedynie jednym punktem - 3:2 z drużyną 2 med junior.

Piotr Dudulewicz (09.10.2020)

Od 18 do 20 września 2020r.  trwały Mistrzostwa Polski w klasie Formula Foil. Michał Polak, uczeń klasy 3 medycznej GLA został Młodzieżowym Mistrzem Polski (kategoria do lat 21), a w klasyfikacji ogólnej z seniorami zakończył Mistrzostwa na 6 pozycji.
Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Monika Biblis (21.09.2020)

Zakończyły się Mistrzostwa Polski Gdańsk 2020 klas nieolimpijskich. Przez trzy dni w gdańskich Górkach Zachodnich rywalizowało prawie 300 żeglarzy i żeglarek w siedmiu klasach. Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ucznia klasy 2 Junior Rodiona Mushchinkina, który w zawodach katamaranów w klasie Nacra 15 zajął najwyższe miejsce!
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!