W poniedziałek 15 października 2018r. reprezentacja naszej szkoły w badmintonie drużynowym wystartowała w mistrzostwach Gdańska. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Julia Niedzielska, Klara Kaczyńska i Ania Redmerska po wyjściu z grupy i po bardzo zaciętym boju przegrały walkę o półfinał zajmując ostatecznie wysokie, 5 miejsce w Gdańsku. Reprezentacja chłopców w składzie: Filip Stabulewski, Maciek Iwan i Kuba Roszak wraca  z pucharem i medalami za zajęcie 3 miejsca w Gdańsku. Panowie zagrali bardzo dobre zawody, uznając wyższość jedynie mistrzów Gdańska czyli Liceum Gortata.
Serdecznie gratulujemy!

Michał Olbryś (17.10.2018)

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszego ucznia Michała Polaka. Michał  wygrał Puchar Polski Windsurfingu w Pucku w kategorii Slalom juniorów a w kategorii Slalom Open (wraz z seniorami) zajął 3 miejsce. W kategorii junior w klasach: Formula Windsurfing i Open Foil Michał zajął 2 miejsca.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za start na Mistrzostwach Europy w Atenach.

[galeria]

Monika Biblis (16.10.2018)

Nasz pierwszoklasista, uczeń profilu medycznego Michał Polak w dniach 21-23 września 2018r. brał udział w Mistrzostwach Polski w dwóch klasach: Slalom i Formula Windsurfing, które odbywały się w Rewie. Miło nam poinformować, że Michał zdobył dwa tytuły Mistrza Polski (wygrał obie klasy) w kategorii do lat 17. Jednocześnie wywalczył 7 miejsce w Mistrzostwach Polski seniorów w slalomie (jedyny junior w pierwszej 14-ce!)
Michałowi serdecznie gratulujemy kolejnych sukcesów!

[galeria]

Monika Biblis (24.09.2018)