Z dumą informujemy, że nasza uczennica klasy 1 medycznej Jagoda Majocha w sobotę 3 lipca 2021r. zadebiutowała na Mistrzostwach Polski SUP zajmując dwukrotnie 3 miejsce w kategorii JUNIOR. Jagoda należy do sekcji sportowej SUP w Sopockim Klubie Żeglarskim.
W zawodach startowało kilka klubów z całej Polski w tym olimpijscy wioślarze!
Jagodzie serdecznie gratulujemy! Podziwiamy pozaszkolne pasje naszych uczniów i uczennic!
Trzymamy kciuki za kolejne udane starty w zawodach.

Monika Biblis (06.07.2021)

Z dumą i radością informujemy, że nasz tegoroczny absolwent Michał Polak został Młodzieżowym Mistrzem Świata w klasie Formula Foil. Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu!

Monika Biblis (04.07.2021)

Sport ma ten urok, że nie zawsze wygrywają najlepsi. Jednak na turnieju o Mistrzostwo Gla w Piłce Siatkowej niespodzianek nie było. Wygrali faworyci czyli 2 mat - fiz junior! Nie oznacza to, że mieli łatwo. W drodze na szczyt "pudła" najpierw musieli pokonać swoich rocznikowych pobratymców, w tym szczególnie zawziętą i nieustępliwą drużynę ekon-hum junior, następnie, w finale, zahartowaną po wyrównanym turnieju seniorów drużynę 2 ekon, (która ostatecznie zajęła w Mistrzostwach miejsce drugie) oraz zwycięzców turnieju klas pierwszych - drużynę klasy pierwszej mat-fiz.
Wszystkim uczestnikom, dziękujemy za dostarczenie sportowych emocji i, dodatkowo, dziękujemy Partycji Radosz i Agacie Jemioł za ładne zdjęcia z zawodów.