05.11.2022r. miały miejsce kolejne turnieje Sportowej Ligi GLA: Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Chłopców oraz Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach łącznie wzięło udział ponad 20 drużyn. Wśród dziewcząt na podium sensacyjnie znalazły się debiutantki: dziewczyny z klas 1 matfiz (I miejsce) i 1 med (II miejsce). III miejsce ex aequo zajęły drużyny z klasy 3 matfiz i 4 ekon.
Wśród chłopaków tytuł mistrza zawodów uzyskała drużyna 2med/hum. Z zaciętego finału kolejny "na mecie" wyłonił się zespół 4 matfizu a brąz wpadł w ręce 2 matfizu.

Piotr Dudulewicz (10.11.2022)

W piątek, ostatniego dnia września, w naszej szkole miały miejsce turnieje inaugurujące Sportową Ligę GLA - Mistrzostwa Szkoły w Kwadrancie oraz Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców.
Turniej Kwadranta sensacyjnie wygrała klasa 1 matfiz pokonując w finale klasy 2 ekon i 3 ekon.
Mistrzynią Szkoły w Badmintonie została podobnie jak w zeszłym roku Marta Walter z 3 ekon, za nią uplasowały się kolejno na 2 i 3 miejscu Maja Mierzejewska z 1 hum i Martyna Mielcarek z 1 med. Natomiast Mistrzem Szkoły w Badmintonie, został Piotr Kapinos, który pokonał zeszłorocznego Mistrza Stanisława Szutowicza z klasy 2 matfiz. 3 miejsce zajął Stanisław Rak z 3 Matfiz.

Piotr Dudulewicz (03.10.2022)

20 czerwca 2022r. na stadionie GOKF w Gdańsku nasi uczniowie (i nauczyciele!) wzięli udział w I Mistrzostwach GLA w Lekkoatletyce. Mimo wiszących nad głowami chmur udało się przeprowadzić całe zawody w pogodnej, sportowej atmosferze a rywalizacja w poszczególnych konkurencjach dostarczyła sporo wrażeń zarówno startującym i kibicującym. Zapraszam do obejrzenia relacji zdjęciowej i zapoznania się z klasyfikacją medalową.