Wśród tegorocznych uczniów klas I jest zawodnik klubu piłki ręcznej SPR Wybrzeże III Igor Gajewski, który odnosi znaczne sukcesy sportowe godząc naukę z wyczerpującymi treningami.

W dniach 10-12 listopada 2017 roku w Gdańsku odbywał się kolejny z listopadowej edycji, turniej piłki ręcznej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Conrad” Gdańsk. W kategorii juniora młodszego w rywalizacji wzięło udział 20 zespołów w tym 2 Zespoły chłopców z Mińska. Honoru Gdańska broniły 3 Zespoły z SPR Wybrzeże Gdańsk,  ostateczne 2 z nich zajęły miejsca na podium.

Puchary oraz medale wręczali organizatorzy oraz zawodnicy Wybrzeża Gdańsk: Hubert Kornecki i Paweł Salacz z SPR Wybrzeże Gdańsk.

Zespół Igora Gajewskiego uplasował się w tej klasyfikacji na 3-cim miejscu (SPR Wybrzeże III).