Z radością informujemy, że nasz tegoroczny absolwent Antonii Wyligała odniósł kolejny olimpijski sukces. Tym razem uzyskał tytuł laureata w IX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym COPTIOSH.
Serdecznie gratulujemy!


Monika Biblis (20.06.2022)

Komisja XXIII Konkursu o Nagrodę im. Małgorzaty Dominiak organizowanego pod patronatem klubu Rotary Gdańsk-Sopot-Gdynia przyznała nagrody dla najlepszych uczniów - biologów z liceów ogólnokształcących województwa pomorskiego. Z wielką dumą informujemy, że Nagroda Główna tego prestiżowego konkursu trafiła do uczennicy GLA Zuzanny Żyry!
13 czerwca 2022r. na Politechnice Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród. Doceniono laureatów Konkursu oraz ich nauczycieli. Gratulujemy Zuzi oraz pani Annie Osieczko!
W pierwszej połowie lipca Zuzia leci do Aremenii gdzie na Yerevan State University weźmie udział w Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej!Trzymamy kciuki!

[galeria]

Monika Biblis (14.06.2022)

Z radością informujemy, że nasz tegoroczny maturzysta Antoni Wyligała uzyskał tytuł finalisty IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej COPTIOSH.
Tytuł uprawnia Antoniego do wstępu na liczne polskie uczelnie wyższe.
Gratulujemy!


Monika Biblis (13.06.2022)