Z radością informujemy, że nasz pierwszoklasista Juliusz Banecki uzyskał tytuł laureata w XX edycji Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego
zorganizowanego przez wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.Serdecznie gratulujemy!
https://konkurs.mini.pw.edu.pl/pelne-wyniki-finalu

Wojciech Babiański (25.04.2019)

W IV edycji Pomorskich Meczy Matematycznych drużyna GLA po raz kolejny trafiła do finału. 25 kwietnia 2019r. po niezwykle zaciętej rozgrywce oddaliśmy palmę pierwszeństwa III LO z Gdyni uzyskując wynik 32:38.
Naszej wspaniałej drużynie gratulujemy wszystkich fantastycznie rozgrywanych w tym roku meczy. Dla nas zawsze będziecie najlepsi!

Monika Biblis (25.04.2019)

W tegorocznej edycji Konkursu First Step To Field’s Medal drużyna GLA z klasy 2mat-fiz-inf zajęła I miejsce!
Tak o idei konkursu piszą organizatorzy: Konkurs ten ma na celu przede wszystkim inspirowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych do głębszego zainteresowania się matematyką jako narzędziem do opisania zjawisk dnia codziennego i stosowania jej w rozwiązywaniu praktycznych problemów i zagadnień. Poprzez stworzenie możliwości ciągłego sprawdzania swojej wiedzy motywuje on uczniów do bardzo dobrego przygotowania się do egzaminu dojrzałości.

Cały konkurs składa się z 5 sesji konkursowych odbywających się za pośrednictwem Internetu oraz finału, który odbędzie się w warunkach kontrolowanej samodzielności.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom naszego zespołu!
http://snf-lodz.edu.pl/index.php/54-konkursy/357-wyniki-finalow-fstfm

[galeria]

Monika Biblis (19.04.2019)