Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2 GLA Jean Rauber został laureatem IV edycji programu ADAMED SmartUP. Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji do programu Jean podczas wakacji uczestniczył w dwutygodniowym obozie na kampusie SGGW, podczas którego uczestniczył w warsztatach z m.in. automatyki, robotyki oraz aerodynamiki. Miał okazję odwiedzać takie miejsca jak centrum badań jądrowych w Świerku, siedzibę Creotech Instruments w Piasecznie czy wydziały Politechniki Warszawskiej j Uniwersytetu Warszawskiego.
Jako jeden z dziesięciu  laureatów programu Jean otrzymał pakiet konsultacji edukacyjnych i przez kolejne 10 miesięcy będzie miał okazję poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności pod okiem doświadczonych naukowców.
Serdecznie gratulujemy!
https://adamedsmartup.pl/2018/09/13/uroczysta-gala-4-edycji-programu-adamed-smartup-za-nami/

Monika Biblis (09.10.2018)

16 czerwca 2018r. uczeń klasy 1 humanistyczno-prawniczej GLA Jan Czernielewski, zawodnik drużyny Wikngowie Fighting Team Gdańsk, wziął udział w Mistrzostwach Polski Eskrima FMA 2018, które odbyły się w Wołominie pod Warszawą. Podczas zawodów wywalczył Srebrny Medal oraz tytuł Wicemistrza Polski w kategorii KULATA oraz Brązowy Medal i tytuł II Wicemistrza Polski w kategorii OPEN Amez Double Stick Full Contact.
Niewtajemniczonych informujemy, że eskrima to filipińska sztuka walki. Jankowi serdecznie gratulujemy jego sportowych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne udane starty w następnych zawodach.

Monika Biblis (18.06.2018)

19 maja 2018r. w odbywających się w Rumi Mistrzostwach Polski w duathlonie uczeń klasy 2 ekonomicznej GLA Szymon Dzik zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal.
Serdecznie gratulujemy kolejnego znakomitego wyniku!

Monika Biblis (21.05.2018)