Kolejną edycję konkursu o Gdańsku mamy już za sobą. Wzięło w niej udział 21 uczniów i wszystkim serdecznie gratulujemy dużej wiedzy o naszym mieście. Mam nadzieję, że miło spędziliście czas i jednocześnie trochę przybliżyliśmy Wam niektóre piękne miejsca otaczającego nas Gdańska. Szczególnie duże gratulacje dla tych z Was, którzy wygrali konkurs, a są to:
I miejsce Magda Iwan
II miejsce Krzysztof Olszewski
III miejsce Wiktoria Zalewska
IV miejsce Antoni Wyligała
V miejsce Mikołaj Sośnierz

Dorota Gąsiorowska, Ewa Borchert (26.05.2020)

Wszystkich zdających oraz członków zespołów nadzorujących a także inne osoby zaangażowane w organizację egzaminów maturalnych w roku szkolnym 2019/2020 prosimy o uważną lekturę procedur.

[procedury dla zdających]

[procedury techniczno-administracyjne]

[procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażeniem COVID-19]

[procedury dla zespołów nadzorujących]

Monika Biblis (21.05.2020)

01 czerwca zgodnie z harmonogramem szkoły miała się odbyć impreza szkolna pod tytułem: „GLA GRILLUJE”. Ze względu na wiadome okoliczności proponujemy inną formułę świętowania. Wszystkich miłośników grillowania, uczniów i nauczycieli prosimy o nadsyłanie zdjęć z waszych biesiad na adres gasiorowska.dorota@gfo.pl do 31.05. Wierzymy, że wykażecie się jak zwykle kreatywnością i pomysłowością. Czekamy na WASZ POMYSŁ NA GRILLA W CZASACH PANDEMII! Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone.

Dorota Gąsiorowska (19.05.2020)