Drodzy rodzice, drodzy uczniowie!
W tym roku szkolnym Gdańskie Liceum Autonomiczne podjęło współpracę ze szkołą w Kilonii w Niemczech, Kieler Wirtschaftsgymnasium. Jest to szkoła, w której obecnie uczy się i szlifuje swój talent sportowy nasz uczeń Igor Gajewski.  W II semestrze 2018/2019 planujemy pierwszą wizytę w ramach  wymiany uczniowskiej. Oferta skierowana jest do uczniów z grup niemieckojęzycznych obecnych klas I i II.
 Wymiana obejmuje tygodniowy wyjazd do Kilonii oraz tygodniową rewizytę uczniów z Niemiec w Gdańsku w kolejnym terminie. Uczniowie będą zakwaterowani u rodzin w systemie 1 do 1, to znaczy, że uczeń z Polski jedzie do kolegi z Niemiec, a potem rewanżuje się goszczeniem u siebie w domu tej samej osoby. Szczegóły dotyczące wymiany zostaną podane po ustaleniu listy uczestników.
Wszyscy chętni proszeni są o zgłoszenia do pani Doroty Gąsiorowskiej na adres: gasiorowska.drota@gfo.pl do 20.01.2019.

Dorota Gąsiorowska, Edyta Smolińska (04.12.2018)