Język angielski – 18 maja

Komisja

Przewodniczący: Aneta Jurewicz

Członek zespołu:

1.

8.00-8.30

Szydzik

Filip

2.

8.30-8.45

Bessman

Mateusz

3.

8.45-9.00

Chrostowska

Małgorzata

4.

9.00-9.15

Filipowicz

Aleksandra

5.

9.15-9.30

Gąsak

Paweł

 

09.40

Ogłoszenie wyników

 

6.

10.00-10.15

Gniedziejko

Michał

7.

10.15-10.30

Gudalewski

Paweł

8.

10.30-10.45

Pietruk

Zuzanna

9.

10.45-11.00

Rutkowski

Kacper

10.

11.00-11.15

Sadowski

Marcin

 

11.25

Ogłoszenie wyników

 

11.

11.45-12.00

Jankowska

Katarzyna

12.

12.00-12.15

Baliński

Zuzanna

13.

12.15-12.30

Bulczak

Marek

14.

12.30-12.45

Marcinkowski

Marcin

15.

12.45-13.00

Ronkiewicz

Filip

 

13.05

Ogłoszenie wyników

 

13.15-13.45

Przerwa

16.

13.45-14.00

Skrzyniarz

Nikola

17.

14.00-14.15

Stankowska

Agnieszka

 

14.25

Ogłoszenie wyników

 

Język angielski – 18 maja

Komisja

Przewodniczący: Dorota Maliborska

Członek zespołu:

1.

8.00-8.30

Szafrański

Krzysztof

2.

8.30-8.45

Dudek

Zuzanna

3.

8.45-9.00

Kochalska

Klara

4.

9.00-9.15

Krauze

Mateusz

5.

9.15-9.30

Łycyniak

Ewa

09.40

Ogłoszenie wyników

6.

10.00-10.15

Majzel

Cezary

7.

10.15-10.30

Urbański

Szymon

8.

10.30-10.45

Walczak

Jacek

9.

10.45-11.00

Babiańska

Zofia

10.

11.00-11.15

Czernielewska

Patrycja

11.25

Ogłoszenie wyników

11.

11.45-12.00

Gabryel

Aleksander

12.

12.00-12.15

Januszewski    

Kajetan

13.

12.15-12.30

Łoboda                  

Marianna

14.

12.30-12.45

Stępak

Laura

15.

12.45-13.00

Szczabel

Martyna

13.05

Ogłoszenie wyników

13.15-13.45

Przerwa

16.

13.45-14.00

Wolniak                        

Rafał

17.

14.00-14.15

Woldrich                

Krzysztof

14.25

Ogłoszenie wyników

Język angielski – 18 maja

Komisja

Przewodniczący: Małgorzata Sasinowska-Walczak

Członek zespołu:

1.

8.00-8.15

Arcyman

Jan

2.

8.15-8.30

Babś

Adam

3.

8.30-8.45

Bartosz

Jarosław

4.

8.45-9.00

Buła

Pascal

5.

9.00-9.15

Czupajło

Filip

09.25

Ogłoszenie wyników

6.

9.45-10.00

Kasprzyk

Jakub

7.

10.00-10.15

Koss

Kacper

8.

10.15-10.30

Leszman

Przemysław

9.

10.30-10.45

Mesjasz

Alicja

10.

10.45-11.00

Mieczkowska

Weronika

11.10

Ogłoszenie wyników

11.

11.30-11.45

Patyk

Julia

12.

11.45-12.00

Przybysz

Emilia

13.

12.00-12.15

Raczunas

Emilia

14.

12.15-12.30

Skorupska

Iga

15.

12.30-12.45

Turkowski

Konrad

12.50

Ogłoszenie wyników

13.00-13.30

Przerwa

16.

13.30-13.45

Warmbier

Maciej

17.

13.45-14.00

Zienowicz                

Zofia

18.      

14.00-14.15

Modrzewska                        

Natalia

           14.25

Ogłoszenie wyników

Język francuski, 11 maja

Komisja:

Przewodniczący: Dorota Dunst-Drywa

Członek zespołu:

1.

8.00-8.15

Januszkiewicz

Emilia

8.25

Ogłoszenie wyników

Język hiszpański, 11 maja

Komisja:

Przewodniczący: Iwona Izbrandt-Olejniczak

Członek zespołu:  Monika Rojewska

 

1.      8.00-8.15           Grad                    Aleksandra

         8.25                    Ogłoszenie wyników