Język niemiecki, 11 maja

Komisja:

Przewodniczący: Edyta Smolińska

Członek zespołu: Lucyna Dorawa-Biłanicz

1.      8.00-8.15  Rózio         Julia

         8.25           Ogłoszenie wyników

Język polski, 14 maja

Komisja

Przewodniczący: Arkadiusz Drewa

Członek zespołu:

1.

9.00-9.30

Baliński

Zuzanna

2.

9.20-9.50

Bartosz

Jarosław

3.

9.40-10.10

Bulczak

Marek

4.

10.00-10.30

Chrostowska

Małgorzata

5.

10.20-10.50

Czupajło

Filip

11.00-11.10

Ogłoszenie wyników

6.

11.10-11.40

Gniedziejko

Michał

7.

11.30-12.00

Grad

Aleksandra

8.

11.50-12.20

Januszkiewicz

Emilia

9.

12.10-12.40

Koss

Kacper

10.

12.30-13.00

Marcinkowski

Marcin

13.10-13.20

Ogłoszenie wyników

13.20-13.50

Przerwa

11.

13.50-14.20

Mesjasz

Alicja

12.

14.10-14.40

Mieczkowska

Weronika

13.

14.30-15.00

Modrzewska

Natalia

14.

14.50-15.20

Pietruk

Zuzanna

15.

15.10-15.40

Ronkiewicz

Filip

15.50

Ogłoszenie wyników

 

 

Język polski, 14 maja

Komisja

Przewodniczący: Agnieszka Szyk

Członek zespołu:

1.

9.00-9.30

Buła

Pascal

2.

9.20-9.50

Gąsak

Paweł

3.

9.40-10.10

Kochalska

Klara

4.

10.00-10.30

Łoboda

Marianna

5.

10.20-10.50

Łycyniak

Ewa

11.00-11.10

Ogłoszenie wyników

6.

11.10-11.40

Majzel

Cezary

7.

11.30-12.00

Przybysz

Emilia

8.

11.50-12.20

Rutkowski

Kacper

9.

12.10-12.40

Szczabel

Martyna

10.

12.30-13.00

Walczak

Jacek

13.10-13.20

Ogłoszenie wyników

13.20-13.50

Przerwa

11.

13.50-14.20

Woldrich

Krzysztof

12.

14.10-14.40

Sadowski

Marcin

13.

14.30-15.00

Stankowska

Agnieszka

14.

14.50-15.20

Szydzik

Filip

15.

15.10-15.40

Turkowski

Konrad

15.50-16.00

Ogłoszenie wyników

16.    

16.00-16.30        

Arcyman

Jan

16.30

Ogłoszenie wyników

 

 

Język polski, 16 maja

Komisja

Przewodniczący: Agnieszka Szyk

Członek zespołu:

1.

9.00-9.30

Dudek

Zuzanna

2.

9.20-9.50

Bessman

Mateusz

3.

9.40-10.10

Januszewski

Kajetan

4.

10.00-10.30

Filipowicz

Aleksandra

5.

10.20-10.50

Gabryel

Aleksander

11.00-11.10

Ogłoszenie wyników

6.

11.10-11.40

Jankowska

Katarzyna

7.

11.30-12.00

Krauze

Mateusz

8.

11.50-12.20

Leszman

Przemysław

9.

12.10-12.40

Raczunas

  Alicja

10.

12.30-13.00

Rózio

Julia

13.10-13.20

Ogłoszenie wyników

13.20-13.50

Przerwa

11.

15.10-15.40

Urbański

Szymon

15.50

Ogłoszenie wyników

Język polski, 16 maja

Komisja

Przewodniczący: Dariusz Grzenkowski

Członek zespołu:

1.

9.00-9.30

Szafrański

Krzysztof

2.

9.20-9.50

Babiańska

Zofia

3.

9.40-10.10

Babś

Adam

4.

10.00-10.30

Czernielewska

Patrycja

5.

10.20-10.50

Gudalewski

Paweł

11.00-11.10

Ogłoszenie wyników

6.

11.10-11.40

Kasprzyk

Jakub

7.

11.30-12.00

Patyk

Julia

8.

11.50-12.20

Skrzyniarz

Nikola

9.

12.10-12.40

Skorupska

Iga

10.

12.30-13.00

Stępak

Laura

13.10-13.20

Ogłoszenie wyników

13.20-13.50

Przerwa

11.

13.50-14.20

Warmbier

Maciej

12.

14.10-14.40

Wolniak

Rafał

13.

14.30-15.00

Zienowicz

Zofia

15.10      

Ogłoszenie wyników

W komunikacie dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej znajduje się lista przyborów i materiałów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający podczas egzaminów maturalnych w 2018r.
http://www.oke.gda.pl/plikiOKE/Egzamin_maturalny/Informacje_i_komunikaty/2017/2017_09_01_Komunikat_o_przyborach.pdf

Monika Biblis (05.09.2017)