W wybranych klasach drugich Gdańskiego Liceum Autonomicznego, zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu zarządzania sobą w czasie. Uczniowie biorący udział w zajęciach poznali podstawowe informacje na temat organizacji czasu wolnego oraz swoich obowiązków i celów na przyszłość. Poprzez ćwiczenia mogli jasno i wyraźnie zobaczyć, na co przeznaczają swój cenny czas. Następnie dla porównania mieli możliwość zaplanować swój dzień bez żadnych ograniczeń, a tym samym zarządzać sobą w czasie. Na warsztacie była także mowa o perspektywie postrzegania czasu oraz sposobach i metodach na lepsze zarządzanie sobą w czasie.

Aleksandra Pluto-Prondzińska – studentka III roku pedagogiki, Jakub Zieliński – psycholog (27.03.2018)